چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

احمدسیبویه

هالیوود و حذف موعودگرایی

در بیشتر فیلمهای آخرالزمانی هالیوود تلاش برای حذف اعتقاد موعودگرایی به وضوح دیده میشود، اشاعه تفکر اومانیستی و القای منجی بودن آمریکا در دهکده جهانی از اهداف هالیوود است.

با پیروزی انقلاب اسلامی ایران جرقه‌های امید در میان قلوب مسلمین شوره به باریدن گرفت، چرا که آنها در روایات شنیده‌ بودند که انقلابی در ایران رخ خواهد داد که زمینه قیام جهانی امام زمان عجل الله تعالی فرجه‌الشریف را فراهم می‌کند، اما وجود حکومت استبدادی و خودکامه پهلوی می‌رفت این امید را به یاس تبدیل سازد، اما انقلاب بزرگ اسلامی ایران به رهبری مرجع عالی‌قدر تشیع (امام خمینی) رنگ و‌ بوی دیگر به موضوع مهدویت بخشید، از اینجا بود که تلاش غربیان برای به چالش کشیدن مهدویت و تسلط جهانی اسلام در سراسر جهان آغاز شد، دشمنان اسلام با استفاده از نقش هنر و رسانه به تولید فیلم‌های ضد موعود گرایی و ضد مهدویتی روی آوردند، هالیوود مرکز فیلمسازی آمریکا که در هر سال 700 فیلم تولید می‌کند و سالانه حدود 15 میلیارد دلار سود خالص دارد و نزدیک به 78% سینماها و تلویزیون‌های جهان از آن تغذیه می‌شوند، مبانی نظری آمریکایی و صهیونیستی خود را که محصول ایده‌ها و اهدافش است، به زبان تصویر ترجمه می‌کند.

انیمیشن نیمه ابری – Partly Cloudy

 دانلود انیمیشن کوتاه نیمه ابری Partly Cloudy 2009نام کارتون: نیمه ابری – Partly Cloudy | ژانر: کوتاه، کمدی | سال تولید: 2009 | محصول آمریکا

مدت زمان: 6 دقیقه | زبان: بی کلام | زیرنویس فارسی: بی نیاز | سازنده: Pixar

 

خلاصه داستان:
“گاس” یک توده ابر خاکستری تنهاست که استاد خلق آثار هنری هست. تمساح، جوجه تیغی، قوچ و… از آثار هنری و محبوب جناب گاس هستند! “پک” هم لک لک سرخوشی است که وظیفه ی حمل بچه های ساخت گاس را بر عهده دارد و…

سریال سوژه - Person Of interest

داستان مجموعه‌ی «سوژه» که از این ‌به ‌بعد، آنرا با نام اختصاریش، POI اطلاق می‌کنم، درباره آقای فینچ (Mr.Finch)، میلیاردر و طراح برنامه‌ کامپیوتری است که با نرم‌افزارش، هویت آدم‌هایی را که به نوعی با بروز یک جرم در ارتباطند، شناسایی یا شاید بهتر باشد بگویم «پیش‌بینی» می‌کند! جرم‌هایی که هنوز اتفاق نیافتاده‌اند و درباره اینکه آدم‌های مورد بحث، چه نقشی در صحنه‌ جرم دارند – قاتل هستند، یا مقتول، و یا نظاره‌گر وقوع جرم، – هم اطلاعاتی به‎‌دست نمی‌دهد. جدای از این، زمان و مکان وقوع حادثه هم با استفاده از این نرم‌افزار مشخص نمی‌شود! بنابراین نباید انتظار داشته باشید که همانند گزارش اقلیت استیون اسپیلبرگ، یک گروه ویژه دولتی، متخصص در جلوگیری از بروز جرم، اینجا به دنبال چیزی باشند که تقریباً هیچ اطلاعاتی از آن در دست ندارند. اما مستر فینچ که از نظر جسمانی، معلولیت مختصری هم دارد و خود به تنهایی قادر به درگیر شدن در موقعیت‌های خطرناک نیست، تصمیم می‌گیرد از کمک یک مامور سابق CIA به نام ریس (Reese) که به تصور خیلی‌ها مرده است، بهره بگیرد تا بتواند جلوی بروز قتل‌ها را بگیرد.

حقوق این وبسایت متعلق به حجت الاسلام احمد سیبویه می باشد.