چهارشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

احمدسیبویه

دوستی های قبل ازدواج/ سید مجتبی حورایی

1- جاذبه ها مانع شناخت است:

وقتی شما در مسیری تاریک حرکت می کنید، برای اینکه به زمین نخورید یا به بیراهه نروید، نیازمند نور و چراغید. بنابراین به عنوان مثال چراغ قوه ای در دست می گیرید و حرکت می کنید.روشن است که هرچه نور این چراغ قوه قوی تر باشد،هم حرکت شما مطمئن تر است، هم پیش پایتان روشن تر است و هم مسیر و فاصله ای دورتر را می توانید ببینید. حال هر عاملی که نور این چراغ قوه را ضعیف کند،حرکت شما را با خطر بیشتری مواجه می سازد.مثلاً اگر صفحه ی شیشه ی آن کثیف و آلوده و غبار گرفته باشد، نور کمی به بیرون می آید و شما را دچار مشکل می کند.

اگر شما می خواهید در مورد دختر یا پسری شناخت حاصل کنید که ببینید، «آیا او فرد مناسبی برای زندگی با من است؟»،«آیا می توانم با او یک زندگی گرم و صمیمانه و پایدار تدارک ببینم؟»، نیاز به تعقل و تأمل فراوان دارید.

دختر-عشق-پسر / علی اکبر اسکندری

1) جبران کمبودهای عاطفی:

دختر خانمی به من مراجعه کرد و گفت من با پسری  ارتباط دارم. وقتی دلیل این ارتباط را سؤال کردم، گفت: به خاطر عدم ارتباط عاطفی پدرم  با من، و سپس اضافه کرد؛ البته دوستم نیز در خانه دچار کمبود محبت است، بنابراین ما دو نفر یکدیگر را خوب درک می کنیم.

این طرز تفکر چند ضرر دارد:

اول: اگر پسرها متوجه شوند شما دچار بحران محبت در خانه هستید، با اندک محبت های ظاهری شما را به خودشان جذب می کنند.

دوم: بعضی از پسرها که کمی از دیگران بهتر باشند تا این موضوع را بفهمند، می گویند فلانی عقده ای است!!

نرم افزار کتاب برکه ویژه اندروید

 

توضیح نرم افزار (اندروید)

 برنامه ی برکه، ویژه برنامه ای پیرامون غدیر است که سعی داشته با بیانی روان داستان روز غدیر را به وضوح از منابع شیعه و سنی شرح داده تا با تکرار آن ، این خاطره ی عظیم از یادمان نرود.

آنچه که به عنوان هدیه در این نرم افزار قرار گرفته پنج موضوع کاربردی در زندگی است که فرصت زیادی را برای خواندن آن، از ما نمی گیرد.

و ویژگی بعدی این برنامه داشتن سامانه ی ارتباطی است که شروع ارتباط با پاسخ به مسابقه و دریافت جایزه و ادامه ارتباط پیامکی با سوالات شما ، درد دل ،نظرات و انتقادات خواهد بود.

دانلود نرم افزار از سایت بازار

Bazaar Logotype

حقوق این وبسایت متعلق به حجت الاسلام احمد سیبویه می باشد.